Bezpieczniej w mieście i powiecie

3 marca 2017 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Koszalinie odbyło się wspólne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku dla miasta Koszalina i powiatu koszalińskiego oraz Zespołów Zarządzania Kryzysowego, któremu przewodniczył starosta koszaliński Marian Hermanowicz.

Kończąca trzyletnią kadencję, Komisja Bezpieczeństwa i Porządku pozytywnie zaopiniowała  sprawozdania z działalności Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej, Komendy Miejskiej Policji, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, Powiatowego Lekarza Weterynarii, Straży Miejskiej oraz  Placówki SG w Kołobrzegu.

Uczestnicy spotkania zapoznali się z informacjami na temat realizacji uchwały Programu Zapobiegania Przestępczości oraz Ochrony Porządku Publicznego i Bezpieczeństwa Obywateli na lata 2015-2018 pt. Bezpieczny Koszalin za 2016 rok, a także uchwały Rady Powiatu (Nr XIV/109/2011) - Powiatowy Program Zapobiegania Przestępczości oraz Ochrony Bezpieczeństwa Obywateli i Porządku Publicznego na lata 2012-2016 za 2016 rok.

Starosta koszaliński Marian Hermanowicz i prezydent Koszalina Piotr Jedliński podziękowali członkom komisji za sumienną i rzetelną pracę w trakcie minionego roku i całej trzyletniej kadencji.

07.03.17