Mikrofon dla seniora

Jeśli jesteś seniorem, który w w atrakcyjny sposób chce spędzić wolny czas działając i dzieląc się doświadczeniem w zakresie amatorskiej twórczości artystycznej, zapraszamy do udziału w PRZEGLĄDZIE ZESPOŁÓW ŚPIEWACZYCH I FOLKLORYSTYCZNYCH ZŁOTA JESIEŃ - ROK SENIORA.

Przegląd, od 12 lat organizowany przez Centrum Kultury 105 w Koszalinie, zakłada propagowanie różnych form amatorskiej twórczości muzycznej na terenie województwa. Celem akcji jest prezentacja dorobku ludzi trzeciego wieku skupionych w zespołach artystycznych.

W związku z tym, że rok 2012 został ogłoszony przez Komisję Europejską Rokiem Aktywności Seniorów, tegoroczna impreza zostanie wzbogacona o udział gości z Niemiec, co pozwoli dowiedzieć się, w jaki sposób funkcjonują podobne zespoły u naszych sąsiadów oraz poznać folklor niemiecki z terenu przygranicza.

Karty zgłoszeniowe można wysyłać do do dnia 26 listopada br.
Zapraszamy!!

Pliki do pobrania:
Kartę zgłoszenia

"Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozowju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów INTERREG IVA Euroregionu Pomerania) ".

19.11.12