Targi zdrowia i urody

Serdecznie zapraszamy na stoisko Projektu "Zwalczamy nowotwory - program profilaktyki nowotworowej w powiecie koszalińkim". Targi zdrowia i urody to pierwsze, tak profesjonalne wydarzenie, na Pomorzu Środkowym, prezentujące w jednym miejscu oferty z zakresu: zdrowia, diagnostyki, sportu i rekreacji, dietetyki, profilaktyki, kosmetyki oraz medycyny. Impreza została objęta Patronatem Honorowym Prezydenta Koszalina oraz Starostwa Powiatowego w Koszalinie.

Na targach będzie można spotkać się z ekspertami: z dietetykami, trenerami personalnymi, kosmetologami, zrobić darmowe badania diagnostyczne, zadbać o skórę, włosy i ciało. Nie zabraknie konkursów z wartościowymi nagrodami, aktywności sportowych oraz darmowych zabiegów kosmetycznych. A wszystko to w ciągu dwudniowej imprezy na Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie, już 22 i 23 kwietnia w godzinach 10-18.

11.04.17