Targi zdrowia i urody

Już w najbliższy weekend (22-23.04.2017r.) w godz. od 10 do 18 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie odbędą się  targi zdrowia i urody.

Targi zdrowia i urody to pierwsze, tak profesjonalne wydarzenie, na Pomorzu Środkowym, prezentujące w jednym miejscu oferty z zakresu: zdrowia, diagnostyki, sportu i rekreacji, dietetyki, profilaktyki, kosmetyki oraz medycyny. Impreza została objęta Patronatem Honorowym Prezydenta Koszalina oraz Starostwa Powiatowego w Koszalinie.

Na targach będzie można spotkać się z ekspertami: z dietetykami, trenerami personalnymi, kosmetologami, zrobić darmowe badania diagnostyczne, zadbać o skórę, włosy i ciało. Nie zabraknie konkursów z wartościowymi nagrodami, aktywności sportowych oraz darmowych zabiegów kosmetycznych.

Serdecznie zapraszamy na stoisko Projektu "Zwalczamy nowotwory - program profilaktyki nowotworowej w powiecie koszalińskim”.

Program Targów

Lista wystawców