Targi zdrowia i urody- fotorelacja

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie odbyły się targi zdrowia i urody. Targi zdrowia i urody to pierwsze, tak profesjonalne wydarzenie, na Pomorzu Środkowym, prezentujące w jednym miejscu oferty z zakresu: zdrowia, diagnostyki, sportu i rekreacji, dietetyki, profilaktyki, kosmetyki oraz medycyny. Impreza została objęta Patronatem Honorowym Prezydenta Koszalina oraz Starostwa Powiatowego w Koszalinie.

Na targach można było spotkać się z ekspertami : z dietetykami, trenerami personalnymi, kosmetologami, zrobić darmowe badania diagnostyczne, zadbać o skórę, włosy i ciało. Nie zabrakło konkursów z wartościowymi nagrodami, aktywności sportowych oraz darmowych zabiegów kosmetycznych.

Na stoisku Projektu "Zwalczamy nowotwory- program profilaktyki nowotworowej w powiecie koszalińskim" wykonanych zostało ponad 200 bezpłatnych badań smokolizerem.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

24.04.17