Udogodnienia w Wydziale Komunikacji

Od piątku, 30 września, w Wydziale Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Koszalinie działa elektroniczny system kolejkowy. Interesanci rejestrują się na dotykowym panelu automatu biletowego, wybierając rodzaj sprawy, którą chcą załatwić. Urządzenie przyporządkowuje ją do określonego stanowiska, ustala szacunkowy czas oczekiwania i nadaje numer kolejkowy, który w momencie przywołania wyświetla się na monitorze zawieszonym na korytarzu. System umożliwia też rezerwację wizyt z wyprzedzeniem, bez konieczności przychodzenia do urzędu, za pośrednictwem internetu przy użyciu smartfona, tabletu czy komputera. Wystarczy zalogować się na stronie rezerwacje.powiat.koszalin.pl. Wydział obsługuje interesantów codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.30.

01.01.70