Zaproszenie na II Halowy Turniej Piłkarski Sołectw i Osiedli Powiatu Koszalińskiego

Dzięki inicjatywie Zarządu Powiatowego Forum Sołtysów w Koszalinie, popartej przez Starostę Koszalińskiego – Mariana Hermanowicza, w roku ubiegłym, udało się wcielić w życie pomysł organizacji Halowego Turnieju Piłkarskiego Sołectw i Osiedli Powiatu Koszalińskiego o Puchar Starosty Koszalińskiego. Pierwszy taki turniej odbył się 12 marca 2016 r., w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bobolicach przy ul. Głowackiego 7.

W Bobolicach mogliśmy zobaczyć siedem – zabrakło ekipy z gminy Biesiekierz - 10-osobowych reprezentacji sołectw, reprezentujących siedem (z ośmiu) gmin powiatu koszalińskiego. Wygrało Sołectwo Skibno, reprezentujące Gminę i Miasto Sianów!

12 marca 2017 r., od godz. 10.oo – dzień po obchodach Powiatowego Dnia Sołtysa w Parnowie – odbędzie się II edycja tego turnieju.

W Turnieju w Sianowie, poszczególne gminy reprezentować będą: Gminę Będzino – Sołectwo Śmiechów (Sołtys – Józef Kupisz/Kierownik – Jan Chlewicki), Gminę Biesiekierz – Sołectwo Biesiekierz (Grażyna Guzowska/Ireneusz Drożdżal), Gminę Bobolice – Sołectwo Dargiń (Ireneusz Bednarczyk/Tomasz Lisowski), Gminę Manowo – Osiedle Bonin (Przewodnicząca Rady Osiedla – Ewa Trojanowska/Stanisław Turowski), Gminę Mielno - Sołectwo Mielenko (Halina Szelest/Radosław Wilczyński), Gminę Polanów – Sołectwo Sowinko (Grzegorz Zabłocki/Mariusz Krzysztofiak), Gminę Sianów – Sołectwo Osieki Koszalińskie (Grzegorz Kowalczyk/Józef Łuczak) i Gminę Świeszyno – Sołectwo Zegrze Pomorskie (Waldemar Potoniec/Kamil Klimek).

Do dyspozycji drużyn oddana będzie Hala Sportowo-Widowiskowa przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Sianowie, z nawierzchnią wymagającą obuwia sportowego z płaską podeszwą.

Drużyny grać będą systemem „każdy z każdym”, raz 8. minut.

Szczegółowych informacji udziela - Sekretarz Zarządu Powiatowego Forum Sołtysów w Koszalinie - Ryszard Wątroba (tel. 604-400-355).

Serdecznie zapraszamy!

09.03.17