Konkurs matematyczny "Cogito ergo sum"

Data:   etap szkolny - 22.05.2014 r.
             etap międzyszkolny - 5.06.2014 r.
Miejsce: ZS CKR w Boninie

Szczegóły na stronie: www.powiat.koszalin.pl

Zdjęcie: Konkurs matematyczny "Cogito egro sum"
Zespół Szkół  CKR  im. Wincentego Witosa w Boninie zaprasza  do udziału w VII Edycji Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego „Cogito ergo sum” dla Szkół Zawodowych różnych typów.
Celem konkursu jest zaciekawienie matematyką,  doskonalenie  i pogłębianie zainteresowań oraz uzdolnień matematycznych uczniów, rozwijanie efektywnego współdziałania w zespole, a także kształtowanie umiejętności organizowania i planowania pracy. Celem pośrednim jest  aktywizacja środowiska nauczycieli matematyki na rzecz pracy z młodzieżą. Do uczestnictwa zapraszane są zespoły dwuosobowe.
Konkurs przebiega w dwóch etapach:
Ø   I etap szkolny  -   22.05.2014 o godz. 8.00,
Ø  II etap międzyszkolny  -  05.06.2014  o godz. 9.00.
Konkurs objęty został  honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, Prezydenta Miasta Koszalina, oraz Starosty Koszalińskiego.
Udział w konkursie „Cogito ergo sum” jest bezpłatny. Każda zgłoszona szkoła musi oddelegować nauczyciela ze swoim zespołem uczniów. W dniu 6 czerwca 2014 niespodzianka - dla finalistów konkursu oraz opiekuna - wycieczka do Darłowa i okolic.
Szczegółowych informacji udziela pani Irena Lichtańska – Woźniak tel. ZS CKR w Boninie 94 34 228 92.
Grafika: www.infowyborcza.pl