Konkurs na stanowisko dyrektora Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Koszalinie

Zarząd Powiatu w Koszalinie ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Koszalinie, ul. Racławicka 13, 75-620 Koszalin:
1. uchwała NR 268/2017 Zarządu Powiatu w Koszalinie z dnia 15 marca 2017 r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej- do pobrania
2. ogłoszenie o konkursie - załącznik do uchwały Nr 268/2017 Zarządu Powiatu w Koszalinie z dnia 15 marca 2017 r. - do pobrania.
Oferty należy składać w Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Koszalinie, ul. Racławicka 13, 75-620 Koszalin (parter) w  zamkniętych kopertach z podanym imieniem i nazwiskiem, adresem zwrotnym, kontaktem telefonicznym i  dopiskiem „Konkurs na  stanowisko dyrektora Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej” w terminie 21 dni od dnia ukazania się ogłoszenia tj. od dnia 16 marca do dnia 5 kwietnia 2017 r. włącznie.

16.03.17