• JEZIORO
  • ZABYTKI C.D.
  • ZBIÓR POWIAT

Najnowsza informacja

POWIAT KOSZALIŃSKI ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE, PN.: "EKOLOGICZNE BOŻE NARODZENIE"

18.07.2019 | Dodał: joanna.lipska@powiat.koszalin.pl

Powiat Koszaliński zaprasza do udziału w konkursie, pn.: "Ekologiczne Boże Narodzenie", który jest skierowany do mieszkańców powiatu koszalińskiego, Akademii Seniorów, Stowarzyszeń, Kół Gospodyń Wiejskich.

Cel Konkursu:

1. Kultywowanie i potrzymanie tradycji związanego ze Świętami Bożego Narodzenia.
  2. Pobudzenie aktywności twórczej społeczeństwa z terenu powiatu koszalińskiego.
  3. Rozwijanie kreatywności i kształtowanie wyobraźni plastycznej, integracji poprzez wymianę doświadczeń w zakresie dekoracyjnym.
  4. Nauczanie umiejętności wykorzystania materiałów naturalnych (suszone owoce, szyszki) i odpadów zielonych (liście, gałęzie) oraz promowanie ekologicznego stylu życia.
  5. Stworzenie mieszkańcom z terenu powiatu koszalińskiego możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych.

Tematyka konkursu, techniki wykonania:

1. Ozdoba, stroik bożonarodzeniowa/wy powinna nawiązywać do tradycji świąt, być związana z jego nazwą.
  2. Wykonanie ozdoby /stroika, mogą być wykonane o dowolnej wielkości i kształcie (wiszące, stojące, leżące).
  3. Preferowane użycie materiałów ekologicznych i naturalnych.

Termin dostarczenia prac mija 29 listopada 2019 r. do godz. 15:00

Więcej szczegółów w Regulaminie Konkursu (załącznik).

ZAŁĄCZNIKI:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NR 1